У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сріблянка - Буддеталь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сріблянка - Буддеталь:

Поточний розклад електричок Сріблянка - Буддеталь включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 41 хв зі станції Сріблянка і прибуває на станцію Буддеталь о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Сріблянка і Буддеталь цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Центральна(20.37), Степанки(21.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сріблянка - Буддеталь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сріблянка Буддеталь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сріблянка - Буддеталь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сріблянка та Буддеталь – 24.0 км. Ціна квитка на електричку Сріблянка Буддеталь складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сріблянка -Буддеталь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сріблянка — Буддеталь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буддеталь — Сріблянка