У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Неліпино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Неліпино:

Поточний розклад електричок Свалява - Неліпино включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 31 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Неліпино о 16 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Свалява і Неліпино цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Неліпино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Неліпино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Неліпино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Неліпино – 3.1 км. Ціна квитка на електричку Свалява Неліпино складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.17
Свалява
09.21
Неліпино
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.31
Свалява
16.35
Неліпино
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.44
Свалява
21.49
Неліпино
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Неліпино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Неліпино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Неліпино — Свалява