У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Сасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Сасівка:

Поточний розклад електричок Свалява - Сасівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 31 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Сасівка о 16 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Свалява і Сасівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Сасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Сасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Сасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Сасівка – 5.3 км. Ціна квитка на електричку Свалява Сасівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.17
Свалява
09.25
Сасівка
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.31
Свалява
16.39
Сасівка
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.44
Свалява
21.53
Сасівка
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Сасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Сасівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сасівка — Свалява