У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Семенівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Семенівка:

Поточний розклад електричок Свалява - Семенівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 17 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Семенівка о 13 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 31 хв. Між станціями Свалява і Семенівка цей електропоїзд проїжджає 34 зупинок. Серед них Неліпино(09.21), Бескит(10.27), Нижнє Синьовидне(11.51), Пісочна(13.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Семенівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Семенівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Семенівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Семенівка – 184.2 км. Ціна квитка на електричку Свалява Семенівка складає 100.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.17
Свалява
13.48
Семенівка
4 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Семенівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенівка — Свалява