У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свердловка - Недогарки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свердловка - Недогарки:

Поточний розклад електричок Свердловка - Недогарки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Свердловка і прибуває на станцію Недогарки о 11 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6952 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Свердловка і Недогарки цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Світловодськ(06.45), Дніпро(З.П)(07.18), Сади-3(07.28), Сади-5(07.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свердловка - Недогарки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свердловка Недогарки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свердловка - Недогарки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свердловка та Недогарки – 20.4 км. Ціна квитка на електричку Свердловка Недогарки складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 06.38
Свердловка
07.47
Недогарки
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.09
Свердловка
11.05
Недогарки
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свердловка -Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свердловка — Недогарки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Недогарки — Свердловка