У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6952 Бурти — Недогарки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бурти - Недогарки номер 6952 відправляється зі станції Бурти о 06.19 і прибуває на станцію Недогарки о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6952 Бурти - Недогарки пролягає по таким станціям як Білецьківка, Павлівка, Свердловка, Світловодськ, Автостанція, Дніпро(З.П), Сади-1, Сади-3, Сади-4, Сади-5, Сади-6.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Бурти – Недогарки складає 19.00 гривень. Відстань між станціями – 28.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бурти 06.19
Білецьківка 06.26 1 хв  06.27 7 хв 
Павлівка 06.32 1 хв  06.33 13 хв 
Свердловка 06.37 1 хв  06.38 18 хв 
Світловодськ 06.45 15 хв  07.00 26 хв 
Автостанція 07.06 1 хв  07.07 47 хв 
Дніпро(З.П) 07.18 1 хв  07.19 59 хв 
Сади-1 07.23 1 хв  07.24 1 г  4 хв 
Сади-3 07.28 1 хв  07.29 1 г  9 хв 
Сади-4 07.32 1 хв  07.33 1 г  13 хв 
Сади-5 07.36 1 хв  07.37 1 г  17 хв 
Сади-6 07.40 1 хв  07.41 1 г  21 хв 
Недогарки 07.47 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6952 Бурти — Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031