У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Фастів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Фастів:

Поточний розклад електричок Святошин - Фастів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Фастів о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Святошин і Фастів цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Алмаз(17.48), Боярка(18.16), Глеваха(18.26), Корчі(18.40), Півні(18.52), Снітинка(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Фастів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Фастів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Фастів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Фастів – 58.9 км. Ціна квитка на електричку Святошин Фастів складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Святошин Фастів 17.43
Святошин
19.12
Фастів-1
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Фастів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фастів — Святошин