У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Вишневе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Вишневе:

Поточний розклад електричок Святошин - Вишневе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Вишневе о 18 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Святошин і Вишневе цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Вишневе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Вишневе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Вишневе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Вишневе – 8.8 км. Ціна квитка на електричку Святошин Вишневе складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Святошин Фастів 17.43
Святошин
18.01
Вишневе
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Вишневе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Вишневе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вишневе — Святошин