У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Світловодськ - Недогарки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Світловодськ - Недогарки:

Поточний розклад електричок Світловодськ - Недогарки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 03 хв зі станції Світловодськ і прибуває на станцію Недогарки о 19 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6958 сполученням Світловодськ - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Світловодськ і Недогарки цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Автостанція(19.09), Сади-1(19.26), Сади-4(19.35), Сади-6(19.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Світловодськ - Недогарки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Світловодськ Недогарки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Світловодськ - Недогарки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Світловодськ та Недогарки – 16.9 км. Ціна квитка на електричку Світловодськ Недогарки складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 07.00
Світловодськ
07.47
Недогарки
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.18
Світловодськ
11.05
Недогарки
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6958 Світловодськ Недогарки 19.03
Світловодськ
19.50
Недогарки
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Світловодськ -Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Світловодськ — Недогарки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Недогарки — Світловодськ