У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Світловодськ - Сади-4
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Світловодськ - Сади-4:

Поточний розклад електричок Світловодськ - Сади-4 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 03 хв зі станції Світловодськ і прибуває на станцію Сади-4 о 19 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6958 сполученням Світловодськ - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Світловодськ і Сади-4 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Автостанція(19.09), Сади-1(19.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Світловодськ - Сади-4, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Світловодськ Сади-4 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Світловодськ - Сади-4 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Світловодськ та Сади-4 – 10.9 км. Ціна квитка на електричку Світловодськ Сади-4 складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 07.00
Світловодськ
07.32
Сади-4
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.18
Світловодськ
10.50
Сади-4
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6958 Світловодськ Недогарки 19.03
Світловодськ
19.35
Сади-4
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Світловодськ -Сади-4 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Світловодськ — Сади-4

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сади-4 — Світловодськ