У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидник Място - Люблін-Західний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свидник Място - Люблін-Західний:

Розклад поїздів Свидник Място Люблін-Західний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Свидник Място Люблін-Західний найчастіше зупиняються на станціях Люблін, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.51 зі станції Свидник Място, в кінцевий же пункт Люблін-Західний прибувають вони відповідно о 08.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свидник Място Люблін-Західний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свидник Място - Люблін-Західний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Свидник Място - Люблін-Західний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свидник Място – Люблін-Західний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.51
Свидник Място
08.17
Люблін-Західний
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свидник Място -Люблін-Західний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свидник Място — Люблін-Західний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люблін-Західний — Свидник Място