У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидник Място - Люблін
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свидник Място - Люблін:

Розклад поїздів Свидник Място Люблін на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Свидник Място Люблін найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.51 зі станції Свидник Място, в кінцевий же пункт Люблін прибувають вони відповідно о 08.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свидник Място Люблін є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свидник Място - Люблін складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Свидник Място - Люблін можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свидник Място – Люблін залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 07.51
Свидник Място
08.01
Люблін
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свидник Място -Люблін можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свидник Място — Люблін

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люблін — Свидник Място