У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнаївка - Білозір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сигнаївка - Білозір'я:

Поточний розклад електричок Сигнаївка - Білозір'я включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 04 хв зі станції Сигнаївка і прибуває на станцію Білозір'я о 19 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302 сполученням Христинівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 49 хв. Між станціями Сигнаївка і Білозір'я цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сигнаївка - Білозір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сигнаївка Білозір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сигнаївка - Білозір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сигнаївка та Білозір'я – 54.0 км. Ціна квитка на електричку Сигнаївка Білозір'я складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Христинівка Черкаси 10.23
Сигнаївка
12.12
Білозір'я
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 18.04
Сигнаївка
19.48
Білозір'я
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сигнаївка -Білозір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сигнаївка — Білозір'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білозір'я — Сигнаївка