У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнал - Варшиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сигнал - Варшиця:

Поточний розклад електричок Сигнал - Варшиця включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 14 хв зі станції Сигнал і прибуває на станцію Варшиця о 14 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6309 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Сигнал і Варшиця цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кордишівка(14.20), Гулівці(14.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сигнал - Варшиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сигнал Варшиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сигнал - Варшиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сигнал та Варшиця – 46.9 км. Ціна квитка на електричку Сигнал Варшиця складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Козятин Жмеринка 05.05
Сигнал
05.44
Варшиця
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 07.15
Сигнал
07.54
Варшиця
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6305 Козятин Жмеринка 09.05
Сигнал
09.44
Варшиця
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6309 Козятин Жмеринка 14.14
Сигнал
14.53
Варшиця
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сигнал -Варшиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сигнал — Варшиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Варшиця — Сигнал