У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Таценки - Зірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Таценки - Зірки:

Поточний розклад електричок Таценки - Зірки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 47 хв зі станції Таценки і прибуває на станцію Зірки о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6704-03 сполученням Київ-Волинський - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Таценки і Зірки цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Стугна(13.48), Озерний(14.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Таценки - Зірки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Таценки Зірки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Таценки - Зірки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Таценки та Зірки – 24.9 км. Ціна квитка на електричку Таценки Зірки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702-01* Київ Миронівка 09.49
Таценки
10.21
Зірки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 13.43
Таценки
14.15
Зірки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.47
Таценки
19.18
Зірки
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Таценки -Зірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Таценки — Зірки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зірки — Таценки