У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зірки - Таценки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зірки - Таценки:

Поточний розклад електричок Зірки - Таценки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 37 хв зі станції Зірки і прибуває на станцію Таценки о 06 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Зірки і Таценки цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Озерний(09.41), Стугна(10.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зірки - Таценки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зірки Таценки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зірки - Таценки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зірки та Таценки – 24.4 км. Ціна квитка на електричку Зірки Таценки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.37
Зірки
06.09
Таценки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.21
Зірки
10.00
Таценки
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.35
Зірки
10.16
Таценки
41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.25
Зірки
18.02
Таценки
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зірки -Таценки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зірки — Таценки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Таценки — Зірки