У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Технікум - Розсадник-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Технікум - Розсадник-1:

Поточний розклад електричок Технікум - Розсадник-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 47 хв зі станції Технікум і прибуває на станцію Розсадник-1 о 16 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Технікум і Розсадник-1 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Технікум - Розсадник-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Технікум Розсадник-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Технікум - Розсадник-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Технікум та Розсадник-1 – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Технікум Розсадник-1 складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.51
Технікум
05.34
Розсадник-1
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.47
Технікум
16.18
Розсадник-1
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Технікум -Розсадник-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Технікум — Розсадник-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсадник-1 — Технікум