У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Тернопіль Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.52 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Тернопіль – Чернігів(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Тернопіль - Чернігів(всі вокзали) можна від 237.21 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
141 Івано-Франківськ Чернігів 19.52
Тернопіль-Пас.
07.54
Чернігів
12 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Тернопіль