У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Запоріжжя:

Розклад поїздів Тернопіль Запоріжжя на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Миронівка, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.13, 03.22, 13.10 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.11, 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Тернопіль