У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Запоріжжя:

Розклад поїздів Тернопіль Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Підволочиськ, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.32, 16.10 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 06.30, 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Тернопіль – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Тернопіль - Запоріжжя можна від 251.77 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Запоріжжя 13.32
Тернопіль-Пас.
06.30
Запоріжжя-1
16 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 16.10
Тернопіль-Пас.
15.36
Запоріжжя-1
23 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Тернопіль