У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Тернопіль:

Розклад поїздів Запоріжжя Тернопіль на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Жмеринка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Деражня, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.20, 16.05, 20.37 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 09.46, 10.41, 15.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Запоріжжя