З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Тернопіль:

Розклад поїздів Запоріжжя Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Фундукліївка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.20, 15.56, 20.36 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 10.24, 10.41, 15.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 12.20
Запоріжжя-1
10.24
Тернопіль-Пас.
22 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 15.56
Запоріжжя-1
10.41
Тернопіль-Пас.
18 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 20.36
Запоріжжя-1
15.16
Тернопіль-Пас.
18 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Запоріжжя