У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Церковний - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Церковний - Олександрівка:

Поточний розклад електричок Церковний - Олександрівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 03 хв зі станції Церковний і прибуває на станцію Олександрівка о 10 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6429 сполученням Дебальцеве - Луганськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Церковний і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Слов'яносербськ(06.24), 61 Км(06.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Церковний - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Церковний Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Церковний - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 06.14
Церковний
06.59
Олександрівка
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6483 Дебальцеве Луганськ 10.03
Церковний
10.46
Олександрівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6487 Дебальцеве Луганськ 17.25
Церковний
18.09
Олександрівка
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Церковний -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Церковний — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — Церковний