У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6429 Дебальцеве — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Луганськ номер 6429 відправляється зі станції Дебальцеве о 04.45 і прибуває на станцію Луганськ о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6429 Дебальцеве - Луганськ пролягає по таким станціям як Майданчик 4, Депрерадівка, Баронська, Мануїлівка, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Мілова, Технікум, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 04.45
Майданчик 3 04.54 1 хв  04.55 9 хв 
Майданчик 4 05.01 1 хв  05.02 16 хв 
Майданчик 5 05.05 1 хв  05.06 20 хв 
Депрерадівка 05.12 1 хв  05.13 27 хв 
11 Км 05.18 1 хв  05.19 33 хв 
Баронська 05.22 1 хв  05.23 37 хв 
16 Км 05.31 1 хв  05.32 46 хв 
Мануїлівка 05.38 1 хв  05.39 53 хв 
Кипуча 05.49 1 хв  05.50 1 г  4 хв 
Комунарськ 06.02 2 хв  06.04 1 г  17 хв 
Церковний 06.14 1 хв  06.15 1 г  29 хв 
Слов'яносербськ 06.23 1 хв  06.24 1 г  38 хв 
Лотикове 06.29 1 хв  06.30 1 г  44 хв 
Родакове 06.37 2 хв  06.39 1 г  52 хв 
61 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  2 хв 
Мілова 06.54 1 хв  06.55 2 г  9 хв 
Олександрівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  13 хв 
Технікум 07.04 1 хв  07.05 2 г  19 хв 
Ім. Кашпарова 07.08 1 хв  07.09 2 г  23 хв 
РЕП 07.12 1 хв  07.13 2 г  27 хв 
Луганськ 07.19 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6429 Дебальцеве — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28