У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6429 Дебальцеве — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6429 сполученням Дебальцеве - Луганськ відправляється зі станції Дебальцеве о 04.45 і прибуває на станцію Луганськ о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Майданчик 4, Депрерадівка, Баронська, Мануїлівка, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Мілова, Технікум, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 04.45
Майданчик 3 04.54 1 хв  04.55 9 хв 
Майданчик 4 05.01 1 хв  05.02 16 хв 
Майданчик 5 05.05 1 хв  05.06 20 хв 
Депрерадівка 05.12 1 хв  05.13 27 хв 
11 Км 05.18 1 хв  05.19 33 хв 
Баронська 05.22 1 хв  05.23 37 хв 
16 Км 05.31 1 хв  05.32 46 хв 
Мануїлівка 05.38 1 хв  05.39 53 хв 
Кипуча 05.49 1 хв  05.50 1 г  4 хв 
Комунарськ 06.02 2 хв  06.04 1 г  17 хв 
Церковний 06.14 1 хв  06.15 1 г  29 хв 
Слов'яносербськ 06.23 1 хв  06.24 1 г  38 хв 
Лотикове 06.29 1 хв  06.30 1 г  44 хв 
Родакове 06.37 2 хв  06.39 1 г  52 хв 
61 Км 06.47 1 хв  06.48 2 г  2 хв 
Мілова 06.54 1 хв  06.55 2 г  9 хв 
Олександрівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  13 хв 
Технікум 07.04 1 хв  07.05 2 г  19 хв 
Ім. Кашпарова 07.08 1 хв  07.09 2 г  23 хв 
РЕП 07.12 1 хв  07.13 2 г  27 хв 
Луганськ 07.19 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6429 Дебальцеве — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031