У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Церковний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Церковний:

Актуальний розклад електричок по станції Церковний містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Церковний з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 40 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Комунарськ, Слов'яносербськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Церковний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мануїлівка - Луганськ, Мануїлівка - Родакове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Церковний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Мануїлівка Луганськ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6483 Мануїлівка Родакове 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6421 Мануїлівка Родакове 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Церковний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Церковний