У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Угерсько - Занька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Угерсько - Занька:

Поточний розклад електричок Угерсько - Занька включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 03 хв зі станції Угерсько і прибуває на станцію Занька о 18 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 3 г 3 хв. Між станціями Угерсько і Занька цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Стрий(10.51), Гребенів(12.03), Гукливий(13.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Угерсько - Занька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Угерсько Занька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Угерсько - Занька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Угерсько та Занька – 100.7 км. Ціна квитка на електричку Угерсько Занька складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 10.43
Угерсько
13.46
Занька
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 15.03
Угерсько
18.05
Занька
3 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Угерсько -Занька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Угерсько — Занька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Занька — Угерсько