У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Угерсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Угерсько:

Поточний розклад електричок Занька - Угерсько включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 46 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Угерсько о 12 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 2 хв. Між станціями Занька і Угерсько цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Яблунів(09.52), Тухля(11.10), Стрий(12.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Угерсько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Угерсько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Угерсько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.46
Занька
12.48
Угерсько
3 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Угерсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Угерсько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Угерсько — Занька