У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вадул-Сірет - Великий Кучурів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вадул-Сірет - Великий Кучурів:

Поточний розклад електричок Вадул-Сірет - Великий Кучурів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 33 хв зі станції Вадул-Сірет і прибуває на станцію Великий Кучурів о 11 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6474 сполученням Вадул-Сірет - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Вадул-Сірет і Великий Кучурів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Глибока-Буковинська(10.44), Червона Діброва(11.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вадул-Сірет - Великий Кучурів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вадул-Сірет Великий Кучурів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вадул-Сірет - Великий Кучурів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6474 Вадул-Сірет Чернівці 10.33
Вадул-Сірет
11.14
Великий Кучурів
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вадул-Сірет -Великий Кучурів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вадул-Сірет — Великий Кучурів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великий Кучурів — Вадул-Сірет