У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Великий Кучурів - Вадул-Сірет
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Великий Кучурів - Вадул-Сірет:

Поточний розклад електричок Великий Кучурів - Вадул-Сірет включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Великий Кучурів і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6473 сполученням Чернівці - Вадул-Сірет, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Великий Кучурів і Вадул-Сірет цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Тисівці(09.33), Вапнярки(09.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Великий Кучурів - Вадул-Сірет, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Великий Кучурів Вадул-Сірет ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Великий Кучурів - Вадул-Сірет можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.26
Великий Кучурів
10.18
Вадул-Сірет
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Великий Кучурів -Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Великий Кучурів — Вадул-Сірет

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вадул-Сірет — Великий Кучурів