З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вчорайше - Глеваха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вчорайше - Глеваха:

Поточний розклад електричок Вчорайше - Глеваха включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 57 хв зі станції Вчорайше і прибуває на станцію Глеваха о 08 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204-6018 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Вчорайше і Глеваха цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Брівки(06.05), Кожанка(07.07), Вишняки(07.53), Васильків-1(08.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вчорайше - Глеваха, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вчорайше Глеваха ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вчорайше - Глеваха можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204-6018 Козятин Київ 05.57
Вчорайше
08.20
Глеваха
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вчорайше -Глеваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вчорайше — Глеваха

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глеваха — Вчорайше