У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глеваха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха:

Актуальний розклад електричок по станції Глеваха містить всього 42 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глеваха з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Васильків-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Васильків-1, Малютянка, Шляхова, 888 Км, Боярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глеваха відправляються або прибувають днем - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Роток, Миронівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6004 Фастів Київ 05.24 1 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008* Козятин Київ 06.12 2 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.20 1 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
7030 Фастів Київ 06.28 2 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6040 Васильків-2 Київ 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203* Київ Козятин 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.53 2 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
6039 Київ Васильків-2 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016* Козятин Київ 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6044 Васильків-2 Київ 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.32 2 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків-2 10.52 1 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018* Козятин Київ 11.52 1 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
6048 Васильків-2 Київ 12.11 1 хв  12.12 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209* Київ Козятин 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 13.16 1 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.35 2 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022* Козятин Київ 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6047 Київ Васильків-2 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.04 2 хв  16.06 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211* Київ Козятин 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6052 Васильків-2 Київ 16.45 2 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 17.12 1 хв  17.13 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків-2 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6056 Васильків-2 Київ 19.19 2 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 20.09 2 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6057 Київ Васильків-2 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глеваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глеваха