З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Війтівці - Гарнишівський переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Війтівці - Гарнишівський переїзд:

Поточний розклад електричок Війтівці - Гарнишівський переїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 27 хв зі станції Війтівці і прибуває на станцію Гарнишівський переїзд о 21 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Хмельницький - Волочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Війтівці і Гарнишівський переїзд цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Війтівці - Гарнишівський переїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Війтівці Гарнишівський переїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Війтівці - Гарнишівський переїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Хмельницький Волочиськ 21.27
Війтівці
21.36
Гарнишівський переїзд
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Війтівці -Гарнишівський переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Війтівці — Гарнишівський переїзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гарнишівський переїзд — Війтівці