З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ - Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Волочиськ - Батьово:

Розклад поїздів Волочиськ Батьово на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Волочиськ Батьово найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.43 зі станції Волочиськ, в кінцевий же пункт Батьово прибувають вони відповідно о 15.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Волочиськ Батьово є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Волочиськ - Батьово складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Волочиськ - Батьово можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
108Ш Одеса Ужгород 06.43
Волочиськ
15.05
Батьово
8 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Волочиськ -Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волочиськ — Батьово

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Батьово — Волочиськ