З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волосянка-Закарпатська - Загорб
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волосянка-Закарпатська - Загорб:

Поточний розклад електричок Волосянка-Закарпатська - Загорб включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 06 хв зі станції Волосянка-Закарпатська і прибуває на станцію Загорб о 05 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Волосянка-Закарпатська - Ужгород, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Волосянка-Закарпатська і Загорб цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волосянка-Закарпатська - Загорб, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волосянка-Закарпатська Загорб ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волосянка-Закарпатська - Загорб можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Волосянка-Закарпатська Ужгород 05.06
Волосянка-Закарпатська
05.28
Загорб
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волосянка-Закарпатська -Загорб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волосянка-Закарпатська — Загорб

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загорб — Волосянка-Закарпатська