З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворона - Марківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворона - Марківці:

Поточний розклад електричок Ворона - Марківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 52 хв зі станції Ворона і прибуває на станцію Марківці о 07 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6437 сполученням Коломия - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Ворона і Марківці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворона - Марківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворона Марківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворона - Марківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6431 Коломия Івано-Франківськ 06.52
Ворона
07.01
Марківці
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6437 Коломия Івано-Франківськ 22.18
Ворона
22.28
Марківці
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворона -Марківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворона — Марківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Марківці — Ворона