У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигуричі - Несвіч-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигуричі - Несвіч-Волинський:

Поточний розклад електричок Вигуричі - Несвіч-Волинський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 57 хв зі станції Вигуричі і прибуває на станцію Несвіч-Волинський о 16 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6370 сполученням Стоянів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Вигуричі і Несвіч-Волинський цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигуричі - Несвіч-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигуричі Несвіч-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигуричі - Несвіч-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.54
Вигуричі
06.04
Несвіч-Волинський
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.57
Вигуричі
16.06
Несвіч-Волинський
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигуричі -Несвіч-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигуричі — Несвіч-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Несвіч-Волинський — Вигуричі