У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Заболотів - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Заболотів - Чернівці(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Заболотів вранці о 05 г 38 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 30 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Заболотів о 21 г 25 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Заболотів до пункту прибуття Чернівці(всі вокзали) становить 1 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 58 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 52 хв.
Всі поїзди від станції Заболотів до станції Чернівці(всі вокзали) курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Заболотів - Чернівці(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Олешків, Прутівка, Неполоківці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Заболотів - Чернівці(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Заболотів до станції Чернівці(всі вокзали) можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 27.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Коломия Чернівці 05.38
Заболотів
07.30
Чернівці
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
136 Одеса Чернівці 10.24
Заболотів
11.22
Чернівці
58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
6470-6469 Коломия Чернівці 21.25
Заболотів
22.53
Чернівці
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Заболотів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Заболотів

За маршрутом Заболотів - Чернівці(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Заболотів - Чернівці(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Заболотів - Чернівці(всі вокзали)