У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6470-6469 Коломия — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коломия - Чернівці номер 6470-6469 відправляється зі станції Коломия о 20.18 і прибуває на станцію Чернівці о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6470-6469 Коломия - Чернівці пролягає по таким станціям як Матіївці, Замулинці, Борщів, Заболотів, Олешків, Вовчківці, Видинів, Прутівка, Снятин, Завалля, Неполоківці, Лужани, Мамаєвці, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 20.18
Матіївці 20.28 2 хв  20.30 10 хв 
Замулинці 20.34 1 хв  20.35 16 хв 
Борщів 20.40 1 хв  20.41 22 хв 
Заболотів 20.47 19 хв  21.06 29 хв 
Олешків 21.11 1 хв  21.12 53 хв 
Вовчківці 21.16 1 хв  21.17 58 хв 
Видинів 21.23 1 хв  21.24 1 г  5 хв 
Прутівка 21.29 1 хв  21.30 1 г  11 хв 
Снятин 21.35 2 хв  21.37 1 г  17 хв 
Завалля 21.46 9 хв  21.55 1 г  28 хв 
Неполоківці 22.02 2 хв  22.04 1 г  44 хв 
Лужани 22.13 2 хв  22.15 1 г  55 хв 
Мамаєвці 22.22 2 хв  22.24 2 г  4 хв 
Чернівці-Північна 22.34 2 хв  22.36 2 г  16 хв 
Чернівці 22.41 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6470-6469 Коломия — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031