У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Коломия — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Чернівці номер 6472-6471 відправляється зі станції Коломия о 05.03 і прибуває на станцію Чернівці о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6472-6471 Коломия - Чернівці пролягає по таким станціям як Матіївці, Замулинці, Борщів, Заболотів, Олешків, Вовчківці, Видинів, Прутівка, Снятин, Завалля, Неполоківці, Лужани, Мамаєвці, Чернівці-Північна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 05.03
Матіївці 05.13 2 хв  05.15 10 хв 
Замулинці 05.20 1 хв  05.21 17 хв 
Борщів 05.27 1 хв  05.28 24 хв 
Заболотів 05.34 2 хв  05.36 31 хв 
Олешків 05.41 1 хв  05.42 38 хв 
Вовчківці 05.46 1 хв  05.47 43 хв 
Видинів 05.53 2 хв  05.55 50 хв 
Прутівка 06.00 1 хв  06.01 57 хв 
Снятин 06.07 2 хв  06.09 1 г  4 хв 
Завалля 06.19 5 хв  06.24 1 г  16 хв 
Неполоківці 06.32 2 хв  06.34 1 г  29 хв 
Лужани 06.44 2 хв  06.46 1 г  41 хв 
Мамаєвці 06.55 2 хв  06.57 1 г  52 хв 
Чернівці-Північна 07.07 2 хв  07.09 2 г  4 хв 
Чернівці 07.14 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6472-6471 Коломия — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031