У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Вовчківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотів - Вовчківці:

Поточний розклад електричок Заболотів - Вовчківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 25 хв зі станції Заболотів і прибуває на станцію Вовчківці о 21 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470-6469 сполученням Коломия - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Заболотів і Вовчківці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотів - Вовчківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотів Вовчківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотів - Вовчківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотів та Вовчківці – 5.3 км. Ціна квитка на електричку Заболотів Вовчківці складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Коломия Чернівці 05.38
Заболотів
05.48
Вовчківці
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 21.25
Заболотів
21.35
Вовчківці
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотів -Вовчківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Вовчківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вовчківці — Заболотів