У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вовчківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вовчківці:

Актуальний розклад електричок по станції Вовчківці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вовчківці з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Коломия, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Олешків, Видинів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вовчківці відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Чернівці, Вадул-Сірет - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вовчківці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Чернівці Коломия 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вовчківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вовчківці