У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Кути
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Кути:

Поточний розклад електричок Заболотці - Кути включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 41 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Кути о 20 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Заболотці і Кути цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Кути, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Кути ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Кути можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Кути – 8.5 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Кути складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 06.09
Заболотці
06.16
Кути
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 11.18
Заболотці
11.25
Кути
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 20.41
Заболотці
20.48
Кути
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Кути можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Кути

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кути — Заболотці