У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Здолбунів-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Здолбунів-Пас.:

Поточний розклад електричок Заболотці - Здолбунів-Пас. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 58 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384-6383 сполученням Красне - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 57 хв. Між станціями Заболотці і Здолбунів-Пас. цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Пониковиця(04.49), Гаї Ситенські(05.24), Підлужжя(05.54), Заруддя(06.29), Миколи Приходька(07.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Здолбунів-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Здолбунів-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Здолбунів-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Здолбунів-Пас. – 185.8 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Здолбунів-Пас. складає 100.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.43
Заболотці
08.40
Здолбунів-Пас.
3 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.58
Заболотці
14.25
Здолбунів-Пас.
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.52
Заболотці
23.41
Здолбунів-Пас.
3 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Пас. — Заболотці