У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Заболотці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Заболотці:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Заболотці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Заболотці о 20 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 44 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Заболотці цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Миколи Приходька(03.27), Мокрів(03.59), Верба(05.05), Радивилів(05.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Заболотці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Заболотці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Заболотці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Пас. та Заболотці – 115.3 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. Заболотці складає 63.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.20
Здолбунів-Пас.
06.04
Заболотці
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 08.45
Здолбунів-Пас.
11.19
Заболотці
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 18.00
Здолбунів-Пас.
20.21
Заболотці
2 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Заболотці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Заболотці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заболотці — Здолбунів-Пас.