У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Волосянка-Закарпатська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Волосянка-Закарпатська:

Поточний розклад електричок Забрідь - Волосянка-Закарпатська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 10 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Волосянка-Закарпатська о 13 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Забрідь і Волосянка-Закарпатська цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Пороги(09.48), Луг(10.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Волосянка-Закарпатська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Волосянка-Закарпатська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Волосянка-Закарпатська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Волосянка-Закарпатська – 34.7 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Волосянка-Закарпатська складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.45
Забрідь
10.57
Волосянка-Закарпатська
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 12.10
Забрідь
13.17
Волосянка-Закарпатська
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524* Мукачево Сянки 21.47
Забрідь
22.55
Волосянка-Закарпатська
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Волосянка-Закарпатська — Забрідь