У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Чинадієве(оп)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Чинадієве(оп):

Поточний розклад електричок Задорожна - Чинадієве(оп) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Чинадієве(оп) о 14 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 4 г 45 хв. Між станціями Задорожна і Чинадієве(оп) цей електропоїзд проїжджає 34 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.26), Стинава Нижня(15.40), Опорець(17.16), Сасівка(18.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Чинадієве(оп), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Чинадієве(оп) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Чинадієве(оп) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Чинадієве(оп) – 163.1 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Чинадієве(оп) складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
14.47
Чинадієве(оп)
4 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
19.06
Чинадієве(оп)
4 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Чинадієве(оп) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Чинадієве(оп)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чинадієве(оп) — Задорожна