У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Есень-платформа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Есень-платформа:

Поточний розклад електричок Задорожна - Есень-платформа включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 21 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Есень-платформа о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 7 г 20 хв. Між станціями Задорожна і Есень-платформа цей електропоїзд проїжджає 47 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.26), Стинава Нижня(15.40), Опорець(17.16), Сасівка(18.28), Мукачево-Прилад(19.17), Свобода(21.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Есень-платформа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Есень-платформа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Есень-платформа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Есень-платформа – 208.5 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Есень-платформа складає 110.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
21.41
Есень-платформа
7 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Есень-платформа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Есень-платформа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Есень-платформа — Задорожна