У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Мінеральне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Мінеральне:

Поточний розклад електричок Задорожна - Мінеральне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 31 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Мінеральне о 22 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 7 г 34 хв. Між станціями Задорожна і Мінеральне цей електропоїзд проїжджає 48 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.36), Стинава Нижня(15.50), Опорець(17.23), Сасівка(18.35), Мукачево-Прилад(19.25), Свобода(21.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Мінеральне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Мінеральне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Мінеральне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 14.31
Задорожна
22.05
Мінеральне
7 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Мінеральне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Мінеральне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мінеральне — Задорожна