У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Миколаїв-Дністровський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Миколаїв-Дністровський:

Поточний розклад електричок Задорожна - Миколаїв-Дністровський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 30 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Миколаїв-Дністровський о 21 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Львів - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Задорожна і Миколаїв-Дністровський цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Миколаїв-Дністровський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Миколаїв-Дністровський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Миколаїв-Дністровський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Миколаїв-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Миколаїв-Дністровський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв-Дністровський — Задорожна