У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Стрий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Стрий:

Поточний розклад електричок Задорожна - Стрий включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 30 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Стрий о 22 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Львів - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Задорожна і Стрий цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Стрий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Стрий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Стрий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Стрий – 37.0 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Стрий складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
10.51
Стрий
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
15.01
Стрий
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.04
Задорожна
19.50
Стрий
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.30
Задорожна
22.09
Стрий
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Стрий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий — Задорожна