У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Стинава Нижня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Стинава Нижня:

Поточний розклад електричок Задорожна - Стинава Нижня включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 04 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Стинава Нижня о 20 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Задорожна і Стинава Нижня цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Стинава Нижня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Стинава Нижня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Стинава Нижня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Стинава Нижня – 56.4 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Стинава Нижня складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
11.31
Стинава Нижня
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
15.40
Стинава Нижня
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.04
Задорожна
20.17
Стинава Нижня
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Стинава Нижня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Стинава Нижня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стинава Нижня — Задорожна