У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Свалява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Свалява:

Поточний розклад електричок Задорожна - Свалява включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Свалява о 14 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 4 г 18 хв. Між станціями Задорожна і Свалява цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.26), Стинава Нижня(15.40), Опорець(17.16), Сасівка(18.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Свалява, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Свалява ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Свалява можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Свалява – 147.6 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Свалява складає 80.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
14.22
Свалява
4 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
18.39
Свалява
4 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Свалява

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свалява — Задорожна